8 Marca – Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i tych małych. 8 marca w naszym przedszkolu panowała radosna atmosfera już od samego rana. Chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom i paniom „ 100 lat” i wręczyli piękne kwiaty, laurki i niespodzianki. Starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach, między innymi w porządkowaniu sali po zabawie. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania drobnymi upominkami, własnoręcznie wykonanymi swoich najbliższych.
Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia i promienny uśmiech!