Przedszkole nr 5 w Turku

w naszym przedszkolu posiłki przygotowywane są tylko z naturalnych składników

Jasełka w Urzędzie Miejskim w Turku

W piątek, 13.XII.2019’ dzieci z naszego przedszkola, z grupy „Misie” wystąpiły w Urzędzie Miejskim w Turku. Przedszkolaki, w świątecznych strojach przed zgromadzoną widownią na której zasiedli włodarze miasta: pan burmistrz Romuald Antosik, pan viceburmistrz Jerzy Kurzawa, pani Joanna Misiak-Kędziora, zastępca burmistrza ds. gospodarczych a także urzędnicy i rodzice wystąpiły w przedstawieniu jasełkowym pt. „W małej wiosce w Betlejem”. Świąteczny klimat podkreśliła wizyta św. Mikołaja, który obdarował dzieci słodkimi prezentami. Pan burmistrz, wręczył Mikołajowi symboliczny klucz do miasta, tym samym oddając władzę na dwa dni świętemu i jego świcie. Spotkanie zakończyło się złożeniem świątecznych życzeń przez pana burmistrza oraz wspólnym kolędowaniem, co pozwoliło wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.   J.B, J.S