Przedszkole nr 5 w Turku

w naszym przedszkolu posiłki przygotowywane są tylko z naturalnych składników

Konkurs recytatorski w MDK w Turku

W dniu 21.XI.2019’ w Miejskim Domu Kultury w Turku odbył się konkurs recytatorski pt. „Zamieszkaj w bajce”, w którym wzięło udział trzydzieścioro przedszkolaków z Przedszkoli Samorządowych jak i z prywatnych. Nasze przedszkole reprezentowało troje dzieci: Zofia I. z grupy II A „Pszczółki” recytując wiersz pt. „Noga Św. Mikołaja” Katarzyny Partyki, Zofia B. w wierszu Doroty Gellner pt. „Prezent dla Mikołaja” z grupy II B „Biedronki” oraz Wiktoria B. z grupy III A „Kwiatuszki”, deklamując wiersz pt „Idzie Święty Mikołaj” Urszuli Piotrowskiej. Dziewczynki wykazały się dużym talentem recytatorskim, komisja w składzie: P.  Grabara, S. Przybylska, M. Mielczarek  przyznała nagrodę Zofii B., wyróżnienie Zofii I. i Wiktorii B. Nagrody oraz wyróżnienia wręczał dyrektor MDK, pan Paweł Siwiński.
Serdecznie gratulujemy!   V.M