Przedszkole nr 5 w Turku

w naszym przedszkolu posiłki przygotowywane są tylko z naturalnych składników

Spotkanie z panią policjant

W dniu 25.09.2019’ nasze przedszkole odwiedziła pani dzielnicowa z Komendy Powiatowej Policji w Turku. Celem spotkania było przypomnienie przedszkolakom zasad bezpieczeństwa w domu, w przedszkolu oraz poprawnego zachowania się podczas przechodzenia przez ulicę. Pani policjantka wytłumaczyła również jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc. Dzieci poznały też sposoby zachowania się, gdy zaatakuje pies. Na zakończenie dzieci z grupy IV B „Misie” wystąpiły w programie artystycznym „Bezpieczny przedszkolak” oraz wręczyły własnoręcznie wykonany na zajęciach plastycznych colagge na temat  pracy policji.   J.B