Przedszkole nr 5 w Turku

w naszym przedszkolu posiłki przygotowywane są tylko z naturalnych składników

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Mały, duży, brązowy, a nawet różowy – pluszowy miś, ukochana zabawka wszystkich dzieci. Powiernik największych sekretów, najlepszy przyjaciel każdego maluszka, ma dziś, tj. 25 listopada swoje urodziny. Z tej okazji nasze przedszkolaki „zaprosiły” swoich pluszowych przyjaciół do przedszkola, na wspólne świętowanie. Był bal „wszystkich misiów”, na zajęciach kulinarnych dzieci przygotowywały słodkie „małe Conieco”, na zajęciach plastyczno-technicznych  wykonały przepiękne prace których bohaterem był oczywiście miś. Obejrzały także teatrzyk pt. „Bajka o małym kłótliwym misiu” w wykonaniu nauczycielek i dzieci. Niespodzianką dla wszystkich były odwiedziny Kubusia Puchatka, z którym dzieci mogły się wspólnie pobawić i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Tak nam minął urodzinowy dzień uwielbianego przez wszystkie dzieci Misia.   V.M